Se han cerrado los foros.
No se borran los comentarios antiguos por motivos históricos.

Se pueden escribir nuevos comentarios en páginas concretas del sitio web de Chronojump.




 
Calificación:
  • 0 Votos - 0 Media
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Inscripció a la Jornada Esport Blanquerna, II Jornada Interuniversitaria Chronojump

28-04-2009, 06:04 PM (Este mensaje fue modificado por última vez en: 04-05-2009 04:17 PM por xavi.)
Mensaje: #1
Inscripció a la Jornada Esport Blanquerna, II Jornada Interuniversitaria Chronojump
Per a inscriure's a la jornada cal enviar un correu a xaviblas@gmail.com amb les següents dades. Es recomana copiar i enganxar això en el missatge de correu:

Dades obligatòries (seran publicades al fòrum, si es vol es pot deixar en blanc el camp de "Facultat o centre de treball"):
  • Nom complet:
  • Facultat o centre de treball:


Dades Recomanades (seran usades per a un exemple del servidor, però seran esborrades poc després)
  • Gènere (h/d):
  • Data de naixement:
  • Nacionalitat:
  • Alçada (cm):
  • Pes (Kg):
  • Esport que practica més sovint:
  • Nivell: (posar una X en el que correspongui)
    • Sedentari/pràctica ocasional ( )
    • Pràctica regular ( )
    • Competició ( )
    • Elit ( )



S'enviarà un correu de resposta i es publicarà a continuació d'aquest missatge els noms dels inscrits.

Tot i que la jornada es troba adreçada a estudiants universitaris de ciències de l'esport, hi pot assistir lliurement tothom que hi estigui interessat.

Quant al DINAR, que serà al CosmoCaixa (Buffet lliure) cal fer una transferència al compte:
2100 0148 50 0200667949
El beneficiari de l'ingrés és "Catering Arcasa SL" i el preu són 11€
Recordeu que ha d'aparèixer el vostre nom a l'apartat de "Remitent".

Aquí teniu el cartell amb el programa de la jornada:
http://fpcee.blanquerna.url.edu/activita...Esport.pdf

Us esperem a la jornada!
Encuentra todos los mensajes de este usuario
29-04-2009, 09:21 PM (Este mensaje fue modificado por última vez en: 08-05-2009 09:52 PM por xavi.)
Mensaje: #2
RE: Inscripció a la Jornada Esport Blanquerna, II Jornada Interuniversitaria Chronojump
Llistat d'inscrits (per ordre)
  1. Raül López Marín (Blanquerna)
  2. Cristian López Mondéjar (INEFC Bcn)
  3. Georgina Cruz López (Blanquerna)
  4. Alexandre Pagès Fernández (Blanquerna)
  5. Alex Timoneda Buesa (Blanquerna)
  6. Marcel Maneja Gascón (Blanquerna)
  7. Anna Font Estrada (Blanquerna)
  8. Joan Martí Gross (Blanquerna)
  9. David Sánchez Hidalgo
  10. Àlex Lillo Iturri (Blanquerna)
  11. Noé Reina Villatoro (Blanquerna)
  12. Helena Hemmink Dalmau (Blanquerna)
  13. Sergio Martínez Fernández (Blanquerna)
  14. Alex Marcos Velasco (Blanquerna)
  15. Pere Vias Vinyals (Blanquerna)
  16. Gerard Ordiñana Puyuelo (Blanquerna)
  17. Miguel José Muñoz Gutiérrez (Blanquerna)
  18. Sergi Marzo Ventura (Blanquerna)
  19. Xavier Anglada Martin (Blanquerna)
  20. Marta Verge Michavila (Blanquerna)
  21. Ramon Bassols Dachs (Blanquerna)
  22. Jose Ramón Camarena Giles (Blanquerna)
  23. Pol Llovera Macías (Blanquerna)
  24. Bárbara Alonso González (Blanquerna)
  25. Sonia Blázquez Martínez (Blanquerna)
  26. Sergio Próspero Sanz (Blanquerna)
  27. Marc Galceran Mauri (Blanquerna)
  28. Marco del Poggetto (Blanquerna)
  29. Rubén Vinuesa Fernández (Blanquerna)
  30. Javier Lerma Bauzà (Blanquerna)
  31. Javier Luengo Lorenzana (Blanquerna)
  32. Xavier Isern Gomez (Blanquerna)
  33. Aitor Ledesma Barceló (Blanquerna)
  34. Adrià Camprubí Rovira (Blanquerna)
  35. Rubén Amat Castillo (Blanquerna)
  36. Laura Vinyes-Miralpeix Mateu (Blanquerna)
  37. Gerard Torres Badenas (Blanquerna)
  38. Pier Paolo Setti Tonelli (Blanquerna)
  39. Pau Garcia Garcia (Blanquerna)
  40. Marc Garcia Tarragon (Blanquerna)
  41. Anna Osete Santamaria (Blanquerna)
  42. Aleix Auge Bailac
  43. Dani García Alcocer (Blanquerna)
  44. Carlos Losa Puig (Blanquerna)
  45. Andrés Ruiz Puerta (Blanquerna)
  46. Gerard Font i Hernàndez (Blanquerna)
  47. Adam Puig Llobet (Blanquerna)
  48. Miquel Arisa i Gutiérrez (Blanquerna)
  49. Adriana Farrés Jiménez (Blanquerna)
  50. Aleix Palacios Puig (Blanquerna)
  51. Jordi Pérez Díaz (Blanquerna)
  52. Josep Farran Martos (Blanquerna)
  53. Alex Bosch Lluis (Blanquerna)
  54. Bea Caballero Martin (Blanquerna)
  55. Antonio Valenzuela Quijada (INEFC Bcn)
  56. Ester Teixidó Rodon (Blanquerna)
  57. Cristian Mayoralas Reina (Blanquerna)
  58. Aitor Fontan Vives (Blanquerna)
  59. Eva Poch i Egea
  60. Roger Guil Ribera (Blanquerna)
  61. Sara Sanchez Aragonés (Blanquerna)
  62. Iván González del Vas (Blanquerna)
  63. Luis Menéndez de Alvaré García (Blanquerna)
  64. Josep Aymerich Marginet (Blanquerna)
  65. Jordi Iglesias Albeldo (Blanquerna)
  66. Cristina Garcia Ruiz (Blanquerna)
  67. Dani Angelat Alías (Blanquerna)
  68. Marc Cavallé Daza (Blanquerna)
  69. Ivan David Caballero (Blanquerna)
  70. Alejandro Arrabal Martín (Blanquerna)
  71. Miquel Ciutad Villaverde (Blanquerna)
  72. Marta Pérez González (Blanquerna)
  73. Sergi Guerrero Muñoz (Blanquerna)
  74. Joan Marc Ortonobes (Blanquerna)
  75. Ruben Jimenez Ibañez (Blanquerna)
  76. Patrícia Barangé Escudero (Blanquerna)
  77. Mireia Font Vilà (Blanquerna)
  78. Pepi Herrero Rodríguez (Blanquerna)
  79. Alex Lòpez Rodríguez (Blanquerna)
  80. Víctor Ropero Beorlegui (Blanquerna)
  81. Alan García Sánchez (Blanquerna)
  82. Alfons Oliver Noguera (Blanquerna)
  83. Carlos Manzano Pinadero (INEFC Bcn)
  84. Jordi Torrejón Almirall (Blanquerna)
  85. Carlos Acedo Barceló (Blanquerna)
  86. Fèlix Aparicio Bernardo (Blanquerna)
  87. Ángela Palacios Vega (Blanquerna)
  88. Eric Crosas Sans (Blanquerna)
  89. Marc Jansà Martínez (Blanquerna)
  90. Toni Martínez González
  91. Pablo Moñino Moya (Blanquerna)
  92. Carles Rodríguez Madrid (Blanquerna)
  93. Alex Roy Torner (Blanquerna)
  94. Sergi Ruiz Abad (Blanquerna)
  95. David Ferrando de la Torre (Blanquerna)
  96. Joaquin Gómez Peciña (INEFC Bcn)
  97. Alexandra Farré Talavera (Blanquerna)
  98. Carles Duque Lara (Blanquerna)
  99. Albert Cepa (Blanquerna)
  100. Clara Parés (Blanquerna)
  101. Daniele Pedrotti Salodini (INEFC Bcn)
  102. Blai Ferrer Uris (INEFC Bcn)
  103. Antonio Clavero Vico (Blanquerna)
  104. Rocío Toré Luna (Blanquerna)
  105. Mercè Mateu Serra (INEFC Bcn)
  106. Ander Mirambell (Blanquerna)
  107. Marc Hernández Hernández (Blanquerna)
  108. David Arjona Masot (Blanquerna)
  109. Marcos Chércoles Ruiz (Blanquerna)
  110. Núria de valdivia de salvador (Blanquerna)
  111. Estel Grañén Tomás (Blanquerna)
  112. Josep Ricart Arenas (Blanquerna)
  113. Gerard Sanromà Trabal (Blanquerna)
  114. Ivan Roig Iglesias (Blanquerna)
  115. Oriol Balaña Dotti (Fisioesport)
  116. Rubén González Sánchez (Blanquerna)
  117. Julio Alberto Gracia-García (Blanquerna)
  118. Dani Andrés (Ariel)
  119. Pau Mangrané (Ariel)
  120. Josep Maria Salvà Villoslada
  121. Eric Méndez Carazo (INEFC Bcn)
  122. Santiago Marí Guasch (Blanquerna)
  123. Meritxell Bruguet Lozano (Blanquerna)
  124. Antoni Sureda Llull (Blanquerna)
  125. Felipe Andres Quesney Andrade (Blanquerna)

Encuentra todos los mensajes de este usuario


Salto de Foro:




CHRONOJUMP-BOSCOSYSTEM - software libre - hardware abierto - fiable - asequible
^ Subir a inicio de página